Instalacje zbiorcze radiowo - telewizyjne - satelitarne


Zakres działalności

Doradzamy

Wizja lokalna na obiekcie umożliwia zebranie danych na podstawie których określamy jaki sprzęt musi zostać zastosowany.

Projektujemy

Zebrane dane są analizowane i wprowadzane do oprogramowania CAD. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu oraz wiedzy projektowej dokładnie określamy parametry poszczególnych urządzeń oraz ich umieszczenie tak aby instalacja retransmitowała wszystkie sygnały radiowe i telewizyjne w możliwie doskonałych parametrach.

Wykonujemy

Do budowy instalacji używamy materiałów i urządzeń tylko sprawdzonych i renomowanych producentów posiadających świadectwa dopuszczenia i homologacji oraz zgodnych z normami UE. Instalacje wykonujemy we wszystkich typach obiektów budowlanych.

Integrujemy

Retransmisja obrazów z kamer do lokalnej sieci budynkowej telewizji zbiorczej DVB-T / DVB-S (obraz z kamer na telewizorze w domu).

Zadania specjalne

Oferujemy wykonanie instalacji za pomocą światłowodów. Jest to opłacalne dla obiektów posiadających ponad 100 punktów odbiorczych.

SERWIS

Rozpoznamy i naprawimy każdy problem w krótkim czasie. Chętnie pomożemy w podnoszeniu parametrów i ulepszeniach, zapewnimy szybką naprawę. Usługi serwisowe prowadzimy na podstawie zleceń lub umów serwisowych.

Chętnie pomożemy w każdej sytuacji. Zapraszamy do współpracy.

Zdjęcia z realizacji