Domofony i wideodomofony


Systemy domofonowe i wideodomofonowe (analogowe, cyfrowe oraz IP)

Doradzamy

Wizja lokalna na obiekcie umożliwia zebranie danych na podstawie których określamy jaki sprzęt musi zostać zastosowany.

Projektujemy

Wykonujemy projekty systemów domofonowych i wideo-domofonowych dla obiektów wielowejściowych z obsługą portiera. Sporządzamy dokumentację po wykonawczą.

Wykonujemy

Do budowy instalacji używamy materiałów i urządzeń tylko sprawdzonych i renomowanych producentów posiadających świadectwa dopuszczenia i homologacji oraz zgodnych z normami UE. Instalacje wykonujemy we wszystkich typach obiektów budowlanych.

Integrujemy

System domofonowy i wideo-domofonowy może zostać wzbogacony o czytniki kart i breloków zbliżeniowych RFID oraz linii papilarnych dzięki czemu może zostać zintegrowany z oprogramowaniem kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

Zadania specjalne

Dla dużych lub / i rozległych obiektów budowlanych oferujemy wykonanie instalacji za pomocą światłowodów oraz okablowania miedzianego typu skrętka w oparciu o adresację IP. 

SERWIS

Rozpoznamy i naprawimy każdy problem w krótkim czasie. Chętnie pomożemy w podnoszeniu parametrów i ulepszeniach, zapewnimy szybką naprawę. Usługi serwisowe prowadzimy na podstawie zleceń lub umów serwisowych.

Chętnie pomożemy w każdej sytuacji. Zapraszamy do współpracy.