Systemy telewizji przemysłowej CCTV

 

CCTV cyfrowa & IP

Doradzamy

Wizja lokalna na obiekcie umożliwia nam wstępne określenie oczekiwań oraz zebranie danych o wielkości pomieszczeń i obszarów do monitorowania. Na tej podstawie wstępnie określamy jaki sprzęt musi zostać zastosowany.

Projektujemy

Zebrane dane są analizowane przez ludzi i wprowadzane do oprogramowania CAD 3D. Wykonujemy projekty dla systemów CCTV IP. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu dokładnie określamy parametry poszczególnych kamer (ilość Megapixeli, obiektywy oraz czy kamera ma posiadać dodatkowe systemy wspomagające np. WDR, BLC, IR) oraz ich umieszczenie tak aby system monitoringu spełniał zakładane oczekiwania.

Wykonujemy

Do budowy instalacji używamy materiałów i urządzeń tylko sprawdzonych i renomowanych producentów posiadających świadectwa dopuszczenia i homologacji oraz zgodnych z normami UE. Instalacje wykonujemy we wszystkich typach obiektów budowlanych.

Integrujemy

Instalacje monitoringu z systemem sygnalizacji włamania i napadu tak aby dwa lub więcej systemów były zarządzane z poziomu jednej platformy programowej.

Proste realizacje umożliwiające retransmisję obrazów z kamer do lokalnej sieci budynkowej telewizji zbiorczej DVB-T / DVB-S (obraz z kamer na telewizorze w domu).

Zadania specjalne

CCTV IP ofertuje zaawansowaną możliwość analizy obrazu np. analiza jakości produktów na liniach produkcyjnych, detekcja twarzy, detekcja tablic rejestracyjnych, detekcja pojawiających się lub znikających przedmiotów z pola widzenia kamery, śledzenie obiektów przy kamerach obrotowych, generowanie obrazu przy całkowitych ciemnościach bez wykorzystania oświetlacza podczerwieni (IR).

SERWIS

Rozpoznamy i naprawimy każdy problem w krótkim czasie. Chętnie pomożemy w podnoszeniu parametrów i ulepszeniach, zapewnimy bezpieczeństwo i bezawaryjną pracę. Usługi serwisowe prowadzimy na podstawie zleceń lub umów serwisowych.

Chętnie pomożemy w każdej sytuacji. Zapraszamy do współpracy.

Wybrane realizacje